Matt.com.pl
PL EN

Producent i dostawca elementów
CATV, LAN, WLAN, SMATV, TVSAT

Blog

Oferta

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Przystępne i elastyczne ceny
Doradztwo przy wyborze produktu
35 lat w branży
ntk07n-na_nb-kpl.jpg
2017-11-04

NOWE GNIAZDA ABONENCKIE SERII N

Gniazda serii N są gniazdami w korpusie prostopadlościennym ze wszystkim przyłączami w posatci gniazd typu F. Dzięki unikalnej konstrukcji możliwe jest wykonanie takich gniazd w wersji natynkowej i podtynkowej, izolowanej jak i nieizolowanej.

więcej...
npa-konc_scapc.jpg
2017-09-27

Optyczne przyłącze abonenckie

PTH MATT wdrożyło do produkcji dwufunkcyjne przyłącze abonenckie, które może pełnić funkcję prostego gniazda abonenckiego antenowego (na kabel koncentryczny) lub gniazda optycznego (na adapter SC-APC).

więcej...
p9093088.jpg
2017-09-19

Projekt Autonomicznego, Bezpiecznego, Inteligentnego przejścia drogowego

Przedmiotem projektu jest system drogowego przejścia dla pieszych, z inteligentnym sterowaniem oświetlenia i sygnalizacją ostrzegawczą w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa pieszych w miejscach, w których doprowadzenie zasilania z sieci energetycznej jest niemożliwe bądź nieopłacalne.

więcej...
big_aff1.jpg
2015-11-25

Wznowiona produkcja kultowego joysticka MATT AFF

Po długiej przerwie i nieobecności joysticków MATT AFF na rynku wdrożono do produkcji i sprzedaży prawdopodobnie ostatnią serię czarnych joysticków. Nowe MATTy wyprodukowane są z tworzywa sztucznego o lepszej jakości niż w latach 80-tych czy 90-tych.

więcej...
lte.jpg
2015-10-15

Nowe filtry LTE w ofercie PTH MATT

Rozwój technologii internetu LTE powoduje, że pasmo 800 MHz (kanały 61-69, które do tej pory było zarezerwowane dla telewizji naziemnej i kablowej) może być wykorzystywane do zaawansowanych usług telefonii komórkowej i Internetu mobilnego 4G. Aby uniknąć problemu z zakłócaniem sygnału telewizyjnego sygnałem LTE należy zastosować wysokiej klasy filtry pasmowoprzepustowe OFP.

więcej...

PTH "MATT" jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i  należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Oferuje najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych radiowo-telewizyjne RTV, satelitarnych RTV-SAT oraz multimedialnych RTV-DATA. Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, separatory, tłumiki kanału zwrotnego, rozgałęźniki, odgałęźniki

Oprócz tego nasza hurtownia zaopatruje instalatorów i monterów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowej i telekomunikacyjnej itp. W ofercie posiadamy również szerogi wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.

Pomagamy również naszym klientom tworzyć projekty instalacji RTV-SAT i dobierać odpowiedni sprzęt. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.