Matt.com.pl
PL EN

Producent i dostawca elementów
CATV, LAN, WLAN, SMATV, TVSAT

Nowe gniazda RTV-DATA / RTV-SAT w ofercie PTH MATT

Oferta

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Przystępne i elastyczne ceny
Doradztwo przy wyborze produktu
35 lat w branży
« Wróć do listy artykułów

Od paru tygodni posiadamy w ofercie nowy typ gniazd spełniające najnowsze rozporządzenie MTBiGM z dn. 06.11.2012 ws. warunków technicznych, jakie powinny spełniać instalacje teletechniczne w budynkach wielorodzinnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom naszych klientów (instalatorów, telewizji kablowych jak również klientów detalicznych) zostały zaprojektowane nowe gniazda o symbolu 2QT04V01F. Gniazda te można wykorzystać w przypadku, w którym sygnał z telewizji naziemnej i satelitarnej doprowadzany jest dwoma osobnymi przewodami. Gniazda 2QT04V01F są połączniem dwóch gniazd 2wyjściowych (łącznie gniazdo posiada 4wyjścia) w jednym korpusie – multimedialnego oraz satelitarnego gniazda.

Dzięki połączeniu dwóch różnych gniazd w jednym korpusie zaoszczędzi to miejsce potrzebne na montaż u klienta końcowego, jak również czas potrzebny do jego montażu.

Więcej informacji o gniaździe abonenckim 2QT04V01F.

PTH "MATT" jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i  należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Oferuje najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych radiowo-telewizyjne RTV, satelitarnych RTV-SAT oraz multimedialnych RTV-DATA. Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, separatory, tłumiki kanału zwrotnego, rozgałęźniki, odgałęźniki
Oprócz tego nasza hurtownia zaopatruje instalatorów i monterów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych itp. W ofercie posiadamy również szerogi wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.
Pomagamy również naszym klientom tworzyć projekty instalacji RTV-SAT i dobierać odpowiedni sprzęt. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.

Ostatnio (wiosna 2021) firma zrealizowała inwestycję INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W PTH MATT PRZY UL.WÓLCZAŃSKIEJ 241. Szerzej o niej w Aktualnościach.