Matt.com.pl
PL EN

Producent i dostawca elementów
CATV, LAN, WLAN, SMATV, TVSAT

O FIRMIE

Oferta

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Przystępne i elastyczne ceny
Doradztwo przy wyborze produktu
35 lat w branży

Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe „MATT” jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Początki firmy sięgają roku 1982, kiedy to w piwnicy bloku w centrum Łodzi rozpoczęto produkcję dzwonków-pozytywek oraz alarmów samochodowych, a także ich instalowanie.

MATT produkuje w Polsce, stosuje uznane standardy światowe w zakresie projektowania i produkcji, przestrzega wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, prowadzi wieloetapową 100% kontrolę jakości każdego wyprodukowanego wyrobu. Aktualnie w swojej ofercie posiadamy własnej produkcji:

Zaopatrują się u nas instalatorzy, monterzy, sieci kablowe, oraz indywidualni klienci. Jakość naszych wyrobów konkuruje z największymi producentami, a nasze produkty sprzedajemy również zagranicznym firmom. W swojej ofercie handlowej mamy również szeroki asortyment innych produktów, a w skład ich wchodzą między innymi:

 

Otwartość na potrzeby klienta powinna być jedynie uzupełnieniem powodów, dla których wybiera się produkty PTH MATT. W zamian Odbiorca zyskuje przyjaznego partnera handlowego angażującego się we współpracę równie żarliwie przy dużych zleceniach, jak i zamówieniach małoseryjnych czy wręcz jednostkowych.

Pragniemy również podkreślić, iż w ramach dywersyfikacji działalności firmy, a także dzięki własnej innowacyjności, PTH MATT włączyło się do opracowania projektu pt. "Autonomiczne, bezpieczne i inteligentne przejście drogowe". Projekt jest realizowany w ramach Konsorcjum w składzie: Instytut Nauki i Techniki Stipendium, Politechnika Łódzka oraz MATT.

Powyższy projekt jest przedmiotem złożonego Wniosku w dn.14.09.2017 r. przez Konsorcjum do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach Konkursu Działanie 4.1 „Badania naukowe i prace rozwojowe”, Poddziałanie 4.1.2 „Regionalne agendy naukowo-badawcze”. Aktualnie Wniosek jest na etapie oceny przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Numer wniosku o dofinansowanie POIR.04.01.02-00-0065/17.

Celem Projektu jest opracowanie instalacji demonstracyjnej oraz walidacja technologii prowadzących do innowacyjnego produktu ABI: inteligentnego systemu sygnalizacji i oświetlenia przejścia dla pieszych zasilanego wyłącznie z odnawialnych źródeł energii (słońce, wiatr).

Więcej informacji na temat powyższego projektu w zakładce AKTUALNOŚCI.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz naszą działalnością. Jeśli znajdziecie Państwo w niej coś intersującego  – zapraszamy do współpracy, jeśli nie – prosimy o kontakt lub uwagi, może będziemy mogli jakoś pomóc lub Państwo będą mogli wskazać nam ciekawy kierunek rozwoju.


  • Budynek firmy PTH MATT

  • Wejście do sklepu PTH MATT

  • Wjazd na posesję przy budynku PTH MATT

  • Sklep PTH MATT

  • Sklep PTH MATT

  • INSTALACJA TESTOWA ABI przy ul. Brzezińskiej w Łodzi


Posiadamy certyfikat systemu zarządzania wg ISO 9001:2008

logo TUV

 

 


PTH "MATT" jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i  należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Oferuje najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych radiowo-telewizyjne RTV, satelitarnych RTV-SAT oraz multimedialnych RTV-DATA. Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, separatory, tłumiki kanału zwrotnego, rozgałęźniki, odgałęźniki

Oprócz tego nasza hurtownia zaopatruje instalatorów i monterów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowej i telekomunikacyjnej itp. W ofercie posiadamy również szerogi wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.

Pomagamy również naszym klientom tworzyć projekty instalacji RTV-SAT i dobierać odpowiedni sprzęt. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.