Matt.com.pl
PL EN

Producent i dostawca elementów
CATV, LAN, WLAN, SMATV, TVSAT

Doradztwo przy wyborze produktu

Oferta

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Przystępne i elastyczne ceny
Doradztwo przy wyborze produktu
35 lat w branży

Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe „MATT” jest firmą przyjazną zarówno dla Pracowników, Dostawców, Klientów jak i potencjalnych Klientów. Zawsze służymy poradą w dziedzinie, która się zajmujemy i w której sprzedajemy produkty. W ramach własnej wiedzy i doświadczenia chętnie pomożemy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Jeśli więc ktoś ma problem związany np. doborem osprzętu lub zaprojektowaniem małej instalacji antenowej w domku – zawsze może na nas liczyć. Oczywiście nie zastąpimy prawdziwego projektanta/instalatora/montera, który dobierze cały asortyment, dokona ewentualnych pomiarów, wykona dokumentację, sporządzi specyfikację materiałową. Ale na pewno pomożemy zorientować się w tematyce, zweryfikować oczekiwania czy przygotować dane do projektu.

Jeżeli mają Państwo pytania, niejasności i wątpliwości – postaramy się je rozwiać i odpowiednio dobrać asortyment potrzebny do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. Porady techniczne i informacje z naszej strony nic nie kosztują, a dla osoby która nie ma odpowiedniej wiedzy będzie na pewno pomocne.

Życzymy udanych decyzji w doborze sprzętu, bo one potem wpływają na satysfakcję użytkownika oraz abonenta.

PTH "MATT" jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i  należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Oferuje najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych radiowo-telewizyjne RTV, satelitarnych RTV-SAT oraz multimedialnych RTV-DATA. Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, separatory, tłumiki kanału zwrotnego, rozgałęźniki, odgałęźniki
Oprócz tego nasza hurtownia zaopatruje instalatorów i monterów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych itp. W ofercie posiadamy również szerogi wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.
Pomagamy również naszym klientom tworzyć projekty instalacji RTV-SAT i dobierać odpowiedni sprzęt. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.

Ostatnio (wiosna 2021) firma zrealizowała inwestycję INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W PTH MATT PRZY UL.WÓLCZAŃSKIEJ 241. Szerzej o niej w Aktualnościach.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM ZAMIESZCZONYM W WAKACYJNYM WYDANIU MAGAZYNU PIXEL.