Matt.com.pl
PL EN

Producent i dostawca elementów
CATV, LAN, WLAN, SMATV, TVSAT

LOKALE DO WYNAJĘCIA

Oferta

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Przystępne i elastyczne ceny
Doradztwo przy wyborze produktu
35 lat w branży
« Wróć do listy artykułów

LOKALE HANDLOWO - BIUROWE DO WYNAJĘCIA!!!

Firma MATT posiada wolne przestrzenie biurowe przy posesji Wólczańska 241.

  • wysoki standard
  • monitoring 24h
  • prywatny parking
  • wszystkie media
  • kontrola dostępu
  • własny system ogrzewania

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA LOKALI !!!

- LOKAL HANDLOWO-BIUROWY o pow. 110 lub 150 m2. Parter Wejście od frontu i od podwórza. Możliwość pozostawienia atrakcyjnych biurek obsługi klienta. Idealnie nadaje się na hurtownię lub oddział banku. 

- LOKAL BIUROWY - Gabinet dyrektorski. Atrakcyjny, umeblowany lokal składający się z salki recepcyjnej (sekretariat), salki konferencyjnej oraz gabinetu dyrektorskiego. Idelanie nadaje się na małą kancelarię prawną, notarialną lub gabinet dyrektorski firmy działającej na parterze w lokalu jw. łączna pow. lokalu 68 m2, lokal usytuowany na 1. piętrze.

  • Gabinet dyr.

  • Lokal handlowy

PTH "MATT" jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i  należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Oferuje najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych radiowo-telewizyjne RTV, satelitarnych RTV-SAT oraz multimedialnych RTV-DATA. Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, separatory, tłumiki kanału zwrotnego, rozgałęźniki, odgałęźniki
Oprócz tego nasza hurtownia zaopatruje instalatorów i monterów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych itp. W ofercie posiadamy również szerogi wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.
Pomagamy również naszym klientom tworzyć projekty instalacji RTV-SAT i dobierać odpowiedni sprzęt. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.

Ostatnio (wiosna 2021) firma zrealizowała inwestycję INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W PTH MATT PRZY UL.WÓLCZAŃSKIEJ 241. Szerzej o niej w Aktualnościach.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM ZAMIESZCZONYM W WAKACYJNYM WYDANIU MAGAZYNU PIXEL.