Matt.com.pl
PL EN

Producent i dostawca elementów
CATV, LAN, WLAN, SMATV, TVSAT

Nowe filtry LTE w ofercie PTH MATT

Oferta

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Przystępne i elastyczne ceny
Doradztwo przy wyborze produktu
35 lat w branży
« Wróć do listy artykułów

filtr hermetyczny serii OF..

Rozwój technologii internetu LTE powoduje, że pasmo 800 MHz (kanały 61-69, które do tej pory było zarezerwowane dla telewizji naziemnej i kablowej) może być wykorzystywane do zaawansowanych usług telefonii komórkowej i Internetu mobilnego 4G. Aby uniknąć problemu z zakłócaniem sygnału telewizyjnego sygnałem LTE należy zastosować odpowiednie filtry LTE.

PTH MATT oferuje wysokiej klasy filtry pasmowoprzepustowe OFP oraz miniaturowe filtry dolnoprzepustowe WFD.

Filtry OFP są filtrami rurkowymi z serii O o średnicy 22mm. Ich budowa umożliwia wykonanie ich również zarówno w wersji standardowej jak w wersji hermetycznej – posiadają one wtedy dodatkowe tzw. oringi uszczelniające przyłącza F i samą obudowę. W sytuacji montażu filtrów w skrzynkach zewnętrznych ogranicza to wpływ warunków atmosferycznych na filtr.

Więcej informacji na temat filtrów rurkowych LTE: filtry LTE OFP

przykład miniaturowego filtru WFD

Filtry miniaturowe WFD 734 są filtrami walcowymi o średnicy 11 mm przepuszczającymi pasmo poniżej 734 MHz. Możliwe jest oczywiście wykonanie na inną częstotliwość graniczną.

Więcej informacji na temat filtrów miniaturowych LTE:  filtry LTE WFD

PTH "MATT" jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i  należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Oferuje najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych radiowo-telewizyjne RTV, satelitarnych RTV-SAT oraz multimedialnych RTV-DATA. Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, separatory, tłumiki kanału zwrotnego, rozgałęźniki, odgałęźniki
Oprócz tego nasza hurtownia zaopatruje instalatorów i monterów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych itp. W ofercie posiadamy również szerogi wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.
Pomagamy również naszym klientom tworzyć projekty instalacji RTV-SAT i dobierać odpowiedni sprzęt. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.

Ostatnio (wiosna 2021) firma zrealizowała inwestycję INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W PTH MATT PRZY UL.WÓLCZAŃSKIEJ 241. Szerzej o niej w Aktualnościach.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM ZAMIESZCZONYM W WAKACYJNYM WYDANIU MAGAZYNU PIXEL.