Matt.com.pl
PL EN

Producent i dostawca elementów
CATV, LAN, WLAN, SMATV, TVSAT

NOWE GNIAZDA ABONENCKIE SERII N

Oferta

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Przystępne i elastyczne ceny
Doradztwo przy wyborze produktu
35 lat w branży
« Wróć do listy artykułów

NOWE GNIAZDA ABONENCKIE SERII N są gniazdami w korpusie prostopadlościennym ze wszystkim przyłączami w postaci gniazd typu F. Dzięki unikalnej konstrukcji możliwe jest wykonanie takich gniazd zarówno w wersji natynkowej jak i podtynkowej, przystososowanej do zastosowania także w puszkach starego wymagających użycia łapek rozpierających, bez wkrętów mocujących. Możliwe jest także wykonanie typowe z pojedynczą izolacją w torze głównym, jak i wykonanie z pełną izolacją zarówno w torze głównym jak i w torze masy. 

Więcej informacji na temat gniazd serii N - na stronie:

http://www.gniazda.com.pl

PTH "MATT" jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i  należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Oferuje najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych radiowo-telewizyjne RTV, satelitarnych RTV-SAT oraz multimedialnych RTV-DATA. Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, separatory, tłumiki kanału zwrotnego, rozgałęźniki, odgałęźniki
Oprócz tego nasza hurtownia zaopatruje instalatorów i monterów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych itp. W ofercie posiadamy również szerogi wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.
Pomagamy również naszym klientom tworzyć projekty instalacji RTV-SAT i dobierać odpowiedni sprzęt. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.

Ostatnio (wiosna 2021) firma zrealizowała inwestycję INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W PTH MATT PRZY UL.WÓLCZAŃSKIEJ 241. Szerzej o niej w Aktualnościach.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM ZAMIESZCZONYM W WAKACYJNYM WYDANIU MAGAZYNU PIXEL.