Matt.com.pl
PL EN

Producent i dostawca elementów
CATV, LAN, WLAN, SMATV, TVSAT

Optyczne przyłącze abonenckie

Oferta

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Przystępne i elastyczne ceny
Doradztwo przy wyborze produktu
35 lat w branży
« Wróć do listy artykułów

Przyłącza abonenckie serii NPA są dwufunkcyjnymi przyłączami umożliwiającymi podłączenie do abonenta kabla koncentrycznego albo kabla światłowodowego.

Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu możliwy jest jednorazowy montaż gniazda abonenckiego – początkowo np. dla sieci HFC czy zwykłej sieci opartej na kablach miedzianych, by po jakimś czasie - po doprowadzaniu światłowodów do mieszkań – wykorzystując to samo przyłącze abonenckie, podłączyć światłowód do odbiornika optycznego.

W skali całej sieci daje to ogromne oszczędności, zarówno materiałowe (gniazda) jak i w robociźnie (zbędny demontaż starego gniazda, montaż nowego, zbędne wiercenia czy klejenia).

 Przyłącze NPA jest zbudowane tak, że pełni funkcję zarówno przyłącza NATYNKOWEGO jak i PODTYNKOWEGO,
tzn. umożliwia wprowadzenie kabli również z puszki podtynkowej.

Więcej informacji na stronie: http://www.gniazda.com.pl/produkt/dualne-przylacze-abonenckie/

PTH "MATT" jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i  należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Oferuje najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych radiowo-telewizyjne RTV, satelitarnych RTV-SAT oraz multimedialnych RTV-DATA. Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, separatory, tłumiki kanału zwrotnego, rozgałęźniki, odgałęźniki
Oprócz tego nasza hurtownia zaopatruje instalatorów i monterów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych itp. W ofercie posiadamy również szerogi wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.
Pomagamy również naszym klientom tworzyć projekty instalacji RTV-SAT i dobierać odpowiedni sprzęt. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.

Ostatnio (wiosna 2021) firma zrealizowała inwestycję INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W PTH MATT PRZY UL.WÓLCZAŃSKIEJ 241. Szerzej o niej w Aktualnościach.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM ZAMIESZCZONYM W WAKACYJNYM WYDANIU MAGAZYNU PIXEL.