Matt.com.pl
PL EN

Producent i dostawca elementów
CATV, LAN, WLAN, SMATV, TVSAT

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Oferta

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Przystępne i elastyczne ceny
Doradztwo przy wyborze produktu
35 lat w branży

PTH MATT prowadzi sprzedaż stacjonarną w siedzibie naszego sklepu w Łodzi na ul. Wólczańskiej 241 oraz sprzedaż internetową - wysyłkową ( www.sklep.matt.com.pl ). Nie jesteśmy wirtualnym sklepem, a na rynku działamy od ponad 35 lat. Zaopatrują się u nas instalatorzy, monterzy, sieci kablowe, oraz indywidualni klienci. Jakość naszych wyrobów konkuruje z największymi producentami, a nasze produkty znajdują odbiorców również poza granicami Polski.

Wszystkie nasze oferowane produkty (produkcyjne oraz handlowe) jesteśmy w stanie sprzedać w pojedynczych ilościach dla klientów indywidualnych - detalistów. Potrzebują Państwo np. kilka metrów wybranego przewodu? Dla nas to nie problem jesteśmy w stanie odmierzyć, odciąć i sprzedać dokładnie taki długi odcinek jaki jest akurat potrzebny. Dla klientów których interesuje zakup hurtowy proponujemy indywidualne ceny po wynegocjowanych wcześniej zniżkach.

W większości przypadków naszymi klientami są instalatorzy, monterzy, którzy zajmują się głównie instalacjami antenowymi, alarmowymi, domofonowymi, monitoringiem i innymi usługami elektroinstalacyjnymi. Nasze towary produkcyjne sprzedajemy również telewizją kablowym i firmą produkującymi osprzęt elektroinstalacyjny. Pomimo, że jesteśmy producentem części z oferowanych towarów to również możemy sprzedać dowolny produkt w jednostkowej ilości (np. jeden filtr częstotliwościowy lub jedno gniazdko antenowe).

Jeżeli nie udało się znaleźć w naszej ofercie odpowiedniego produktu a są podobne to istnieje duże prawdopodobieństwie zamówienia takiego produktu - prosimy wtedy o informację, a my postaramy się pomóc.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy znajdzie w niej produkt, który spełni oczekiwania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i chętnie służymy pomocą w doborze odpowiedniego towaru. Pytania nic nie kosztują a dzięki nim można się wiele dowiedzieć.

PTH "MATT" jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i  należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Oferuje najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych radiowo-telewizyjne RTV, satelitarnych RTV-SAT oraz multimedialnych RTV-DATA. Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, separatory, tłumiki kanału zwrotnego, rozgałęźniki, odgałęźniki
Oprócz tego nasza hurtownia zaopatruje instalatorów i monterów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych itp. W ofercie posiadamy również szerogi wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.
Pomagamy również naszym klientom tworzyć projekty instalacji RTV-SAT i dobierać odpowiedni sprzęt. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.

Ostatnio (wiosna 2021) firma zrealizowała inwestycję INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W PTH MATT PRZY UL.WÓLCZAŃSKIEJ 241. Szerzej o niej w Aktualnościach.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM ZAMIESZCZONYM W WAKACYJNYM WYDANIU MAGAZYNU PIXEL.