Matt.com.pl
PL EN

Producent i dostawca elementów
CATV, LAN, WLAN, SMATV, TVSAT

Wywiad z Tadeuszem Trojakiem na temat konsoli Pegasus

Oferta

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Przystępne i elastyczne ceny
Doradztwo przy wyborze produktu
35 lat w branży
« Wróć do listy artykułów

Niepowtarzalny wywiad z właścicielem firmy PTH MATT – Tadeuszem Trojakiem o rozpoczęciu działalności w latach 80-tych. Historia powstawania joysticków, joypadów oraz innych akcesoriach do retro gier i konsol. Trudności jakie w tamtych czasach spotykały firmy produkcyjne oraz sytuacja na rynku w czasach transformacji społeczno-politycznych.

Zapraszamy - link do youtube.

Niepowtarzalny wywiad z właścicielem firmy PTH MATT – Tadeuszem Trojakiem o rozpoczęciu działalności w latach 80-tych. Historia powstawania joysticków, joypadów oraz innych akcesoriów do retro gier i konsol. Trudności jakie w tamtych czasach spotykały firmy produkcyjne oraz sytuacja na rynku w czasach transformacji społeczno-politycznych. Historię powstawania i rozwój działalności PTH MATT opowie Tadeusz Trojak w rozmowie z MWK dla portalu contrabanda.eu. Zapraszamy - link do youtube.

PTH "MATT" jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i  należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Oferuje najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych radiowo-telewizyjne RTV, satelitarnych RTV-SAT oraz multimedialnych RTV-DATA. Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, separatory, tłumiki kanału zwrotnego, rozgałęźniki, odgałęźniki
Oprócz tego nasza hurtownia zaopatruje instalatorów i monterów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych itp. W ofercie posiadamy również szerogi wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.
Pomagamy również naszym klientom tworzyć projekty instalacji RTV-SAT i dobierać odpowiedni sprzęt. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.

Ostatnio (wiosna 2021) firma zrealizowała inwestycję INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W PTH MATT PRZY UL.WÓLCZAŃSKIEJ 241. Szerzej o niej w Aktualnościach.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM ZAMIESZCZONYM W WAKACYJNYM WYDANIU MAGAZYNU PIXEL.