Matt.com.pl
PL EN

Producent i dostawca elementów
CATV, LAN, WLAN, SMATV, TVSAT

Wznowiona produkcja kultowego joysticka MATT AFF

Oferta

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Przystępne i elastyczne ceny
Doradztwo przy wyborze produktu
35 lat w branży
« Wróć do listy artykułów

W odpowiedzi na dużą liczbą zapytań o czarne joysticki AFF, szerzej znane jako Matty, wznowiono ich produkcję. Jest to krótka, prawdopodobnie ostatnia seria, wyprodukowana z tworzywa sztucznego o lepszej jakości niż w latach 80-tych czy 90-tych. Dodatkowo sprzedawane będą w numerowanej edycji specjalnej - każdy z nich będzie posiadać unikalny numer, przez co producent chce w ten sposób uczcić 30. urodziny tego joysticka. Zamówienia można składać na aukcji na allegro : www.allegro.pl/joystick-matt-aff-czarny-do-komputerow-typu-… na stronie http://www.retrojoysticki.com.pl/produkt/joystick-aff/l lub mailowo pth@matt.com.pl.

PTH "MATT" jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i  należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Oferuje najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych radiowo-telewizyjne RTV, satelitarnych RTV-SAT oraz multimedialnych RTV-DATA. Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, separatory, tłumiki kanału zwrotnego, rozgałęźniki, odgałęźniki
Oprócz tego nasza hurtownia zaopatruje instalatorów i monterów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych itp. W ofercie posiadamy również szerogi wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.
Pomagamy również naszym klientom tworzyć projekty instalacji RTV-SAT i dobierać odpowiedni sprzęt. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.

Ostatnio (wiosna 2021) firma zrealizowała inwestycję INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W PTH MATT PRZY UL.WÓLCZAŃSKIEJ 241. Szerzej o niej w Aktualnościach.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM ZAMIESZCZONYM W WAKACYJNYM WYDANIU MAGAZYNU PIXEL.