Matt.com.pl
PL EN

Producent i dostawca elementów
CATV, LAN, WLAN, SMATV, TVSAT

35 lat w branży

Oferta

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Przystępne i elastyczne ceny
Doradztwo przy wyborze produktu
35 lat w branży

„MATT” jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych na rynku producentów elementów i podzespołów TVK (CATV). W przeciwieństwie do większości firm PTH „MATT” pozostało wierne swojej pierwotnej branży jaką jest szeroko pojęta elektronika. Początki firmy sięgają roku 1982, kiedy rozpoczęto produkcję różnych urządzeń z dziedziny elektroniki domowej, z czasem użytkowej, automatyki przemysłowej.

Od początku lat dziewięćdziesiątych MATT nieprzerwanie rozwija branżę osprzętu antenowego, przekształconą w latach następnych w branżę telewizji kablowej.

W ciągu tych lat opracowano i wdrożono do produkcji kilkaset typów różnych elementów wykorzystywanych w sieciach TVK (CATV - Cable Television). Należą do nich gniazda abonenckie, rozgałęźniki, odgałęźniki, multitapy, tłumiki, filtry, zwrotnice, separatory, izolatory i wiele innych.

Wykonujemy zarówno produkcję seryjną jak i na zamówienie. Minimalna określona przez nas wielkość zamówienia - 1 sztuka. Podejmujemy się opracowywać produkty, których ogromne firmy międzynarodowe produkujące (przeważnie na Dalekim Wschodzie), nie podejmują się wymyślać ze względu na niską rentowność. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego podejmujemy się także tych trudnych tematów, za które duże firmy się nie chcą brać.

Posiadamy bazę sprzętową, programową, lokalową, a przede wszystkim kadrową - na najwyższym poziomie, stąd możemy podjąć się opracowania i produkcji na rzecz najbardziej wymagających klientów.

Jeśli ktoś wątpi w prawdziwych powyższych słów – proszę nas SPRAWDZIĆ !!!

PTH "MATT" jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i  należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Oferuje najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych radiowo-telewizyjne RTV, satelitarnych RTV-SAT oraz multimedialnych RTV-DATA. Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, separatory, tłumiki kanału zwrotnego, rozgałęźniki, odgałęźniki
Oprócz tego nasza hurtownia zaopatruje instalatorów i monterów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych itp. W ofercie posiadamy również szerogi wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.
Pomagamy również naszym klientom tworzyć projekty instalacji RTV-SAT i dobierać odpowiedni sprzęt. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.

Ostatnio (wiosna 2021) firma zrealizowała inwestycję INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W PTH MATT PRZY UL.WÓLCZAŃSKIEJ 241. Szerzej o niej w Aktualnościach.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM ZAMIESZCZONYM W WAKACYJNYM WYDANIU MAGAZYNU PIXEL.