Matt.com.pl
PL EN

Producent i dostawca elementów
CATV, LAN, WLAN, SMATV, TVSAT

Przystępne i elastyczne ceny

Oferta

Podział wg funkcji

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
Przystępne i elastyczne ceny
Doradztwo przy wyborze produktu
35 lat w branży

Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe "MATT" obecne jest na rynku ponad 35 lat (firma powstała w 1982 roku). W tym czasie działało nieprzerwanie w jednej branży elektronicznej, pogłębiało swoje kontakty z najlepszymi dostawcami i kooperantami. Zdołało wyselekcjonować najbardziej optymalnych kontrahentów zapewniających zarówno wysoką jakość jak i dobrą cenę materiałów i surowców. Dzięki temu, dzięki nabytemu doświadczeniu, dzięki jednoosobowemu zarządzaniu i małej administracji biurowej, ponoszone koszty działalności są stosunkowo niskie i firma może zaoferować produkty najwyższej jakości w dobrych cenach (http://sklep.matt.com.pl/).

Przy stałej, systematyczniej współpracy jesteśmy skłonni udzielić dodatkowych rabatów dla Klientów. Dodatkowo jednorazowe zakupy mogą być objęte zniżką pod warunkiem zamówienia dużej ilości towarów (zniżki udzielane są według indywidualnych ustaleń z Klientem). Należy podkreślić, iż każdy wyprodukowany w PTH MATT wyrób przechodzi wieloetapową kontrolę jakości, co wymaga dodatkowego nakładu pracy i co rzadko jest w innych firmach stosowane, jednak dla nas najważniejszy jest Klient i jego zadowolenie z produktu! Dlatego nie szczędzimy wysiłków, aby oferować produkty tylko najwyższej jakości!

Większość naszych wyrobów posiada parametry wyższe lub zbliżone do parametrów najlepszych tego typu towarów występujących na rynku, jednak oferowane ceny zbliżone są do ceny produktów masowych!

Nam udało się pogodzić rzeczy pozornie wykluczające się jakość i cenę!

Zapraszamy do współpracy i przekonania się, że powyższe jest szczerą prawdą!

PTH "MATT" jest jedną z najstarszych polskich, prywatnych firm elektronicznych w Polsce i  należy obecnie do awangardy producentów elementów i podzespołów biernych pracujących w sieciach telewizji kablowych (TVK/CATV). Oferuje najbogatszy w Europie wybór abonenckich gniazd antenowych radiowo-telewizyjne RTV, satelitarnych RTV-SAT oraz multimedialnych RTV-DATA. Dodatkowo produkujemy wszelkiego typu filtry częstotliwościowe, zwrotnice multimedialne, izolatory, separatory, tłumiki kanału zwrotnego, rozgałęźniki, odgałęźniki
Oprócz tego nasza hurtownia zaopatruje instalatorów i monterów w osprzęt elektroinstalacyjny, anteny, zasilacze, elementy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych itp. W ofercie posiadamy również szerogi wybór różnego typu kabli i przewodów. Dodatkowo nadal prowadzimy sprzedaż joystików, joypadów i akcesoriów do retro gier i konsol typu Amiga, Atari itp.
Pomagamy również naszym klientom tworzyć projekty instalacji RTV-SAT i dobierać odpowiedni sprzęt. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy.

Ostatnio (wiosna 2021) firma zrealizowała inwestycję INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W PTH MATT PRZY UL.WÓLCZAŃSKIEJ 241. Szerzej o niej w Aktualnościach.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM ZAMIESZCZONYM W WAKACYJNYM WYDANIU MAGAZYNU PIXEL.